فراخوان : آموزش معامله در بازارهای مالی جهان ، مقاله های آموزشی رایگان در زمینه معاملات بورس و فارکس ، برگزاری سمینار ها و دوره های آموزشی بورس و کسب درآمد ارزی . برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید .

آموزش معامله در فارکس و بازارهای مالی

معرفی برد کنترل A8

برد کنترل A8 یا CL-A8 محصول شرکت C & light یک کنترلر TV است که برای راه اندازی ماژول LED تک رنگ و فول کالر گزینه بسیار مناسبی است . این کنترلر با پروتکل های RJ45 و LAN سازگار است و دارای 256MB حافظه داخلی است . از برد کنترل A8 می توان هم به صورت آسنکرون یا Offline و هم به صورت سنکرون یا همزمان شده با یک PC یا لپ تاپ استفاده کرد . این برد دارای دو کانکتور 50pin از نوع IDC با نام های J1 و J2 است که امکان اتصال به هاب کارت های مختلف را دارد . قابلیت پخش ویدئو با کیفیت بسیار عالی وجه تمایز این برد نسبت به کنترلر های مشابه است . امکان تنظیم دقیق درخشندگی از دیگر قابلیت های این برد بشمار می رود . یک کارت A8 برای راه اندازی تلویزیون های تک رنگ تا حداکثر 1024*512 پیکسل و فول کالر تا حداکثر 256*256 پیکسل مناسب است که البته برای ابعاد بیشتر می توان چندین کارت A8 را به هم شبکه کرد تا به صورت یکپارچه تصویر را نمایش دهند .

برد کنترل A8

برد کنترل طیف دار

نصب نرم افزار LED Show و اتصالات سخت افزاری برد کنترل

برای کار با برد کنترل A8 ابتدا نرم افزار LED Show V11.2 را از بخش دانلود نرم افزار سایت دانلود و روی کامپیوتر خود نصب کنید . توجه کنید  کامپیوتری که نرم افزار را روی آن نصب می کنید دارای کارت شبکه نوع Gigabit Ethernet باشد . در غیر اینصورت برد A8 توسط سیستم شناسایی نمی شود . در ضمن اکیداً توصیه می کنیم تا برای کار با نرم افزار های تلویزیون شهری مخصوصاً LED Show از ویندوز XP SP3 استفاده نمایید چرا که ویندوز XP نسبت به سایر ویندوز ها ارتباط مستقیم تری را با سخت افزار های معمول مثل کارت شبکه برقرار می کند . اکنون با توجه به مدل هاب روی ماژول LED یک کارت هاب مناسب را به سوکت J1 متصل کنید . در صورتی که تابلو شما بیش از هشت سطر دارد می توانید یک کارت هاب دیگر را به سوکت J2 متصل نمایید . ماژول های LED بسته به نوعشان به طور معمول از هاب های Hub08 یا Hub12 یا Hub40 یا Hub75 و یا Hub90 برای دریافت و انتقال داده استفاده می کنند . همه هاب ها از نظر سخت افزاری ترمینال های IDC معمولی هستند که همگی دارای 16 پین بوده و به صورت 8*2 ساخته شده اند و تنها پروتکل ارتباطی متفاوتی دارند . کارت هاب بردی است که دارای هشت یا شانزده عدد هاب است که توسط یک یا دو سوکت IDC 50pin به برد کنترل متصل می شود . کارت هاب ها نیز بسته به هاب هایی که روی خود دارند با نام هاب های خود عرضه می شوند . مثلاً کارت هاب 40 ، کارت هابی است که دارای هاب های Hub40 می باشد . پس از نصب کارت هاب ، بوسیله کابل فلت با طول مناسب از کارت هاب J1 ، هاب اول را به سطر اول تابلو و هاب دوم را به سطر دوم تابلو و به همین ترتیب سایر سطر ها را به کارت هاب متصل نمایید . در صورتی که تابلو شما دارای بیش از هشت سطر است ، هاب اول از کارت هاب J2 را به نهمین سطر از تابلو و هاب دوم آن را به دهمین سطر از تابلو و سایر سطر ها را به همین ترتیب متصل نمایید . توجه داشته باشید که سطر های تابلو و یا تلویزیون از بالا به پایین شماره گذاری می شوند . سپس سیم کشی تغذیه و کابل فلت کلیه ماژول ها را انجام داده و یک زوج سیم 5V را نیز با رعایت پلاریته صحیح به برد کنترل A8 متصل نموده و پس از اطمینان از صحت اتصالات و پلاریته صحیح تغذیه کلیه ماژول ها ، تابلو را روشن کنید . حال برد کنترل را بوسیله کابل شبکه به کامپوتر متصل کرده و نرم افزار را اجرا کنید .

نرم افزار LED Show

برد کنترل طیف دار

آموزش نرم افزار LED Show و کانفیگ برد کنترل A8

برای اجرای تنظیمات به منوی Control رفته و گزینه Screen Management را انتخاب نمایید . در پنجره Screen Management مطابق شکل زیر و با توجه به ادامه مطالب ، تنظیمات را انجام دهید . 

تنظیمات نرم افزار LED Show

فلش شماره (1) بخش Send Mode را نشان می دهد . در این قسمت باید کارت ارسال کننده داده به A8 مشخص شود . اگر گزینه By Net Card انتخاب شود ، کارت شبکه کامپیوتر به عنوان Sender معرفی می شود و اگر گزینه By Send Card انتخاب شود باید یک کارت Sender روی کامپیوتر نصب شود و توسط آن اطلاعات به برد کنترل A8 منتقل شود . در این آموزش شما گزینه By Net Card را انتخاب کنید .

فلش شماره (2) بخش Frame/s را نشان می دهد . این قسمت تعداد فریم های ارسالی در ثانیه از کارت شبکه به A8 را  تعیین می کند . این قسمت را روی Default قرار دهید .

فلش شماره (3) گزینه Param. From Receive Cards را نشان می دهد . برای برقراری ارتباط از کارت شبکه به کارت های Receive مثل A8 این گزینه را انتخاب کنید .

فلش شماره (4) چک باکسی را نشان می دهد که کارت شبکه روی کامپیوتر شما را انتخاب می کند تا کنترل کارت شبکه در اختیار نرم افزار LED Show قرار بگیرد . تیک این چک باکس را بزنید .

فلش شماره (5) نام و مدل کارت شبکه شناسایی شده توسط نرم افزار را نشان می دهد . در این قسمت ، نام و مدل کارت شبکه کامپیوتر خود را چک نمایید .

فلش شماره (6) کلید Detect را نشان می دهد . برای اطلاع از توانایی کارت شبکه روی کامپیوتر برای برقراری ارتباط با برد A8 این کلید را بزنید . چنانچه کارت شبکه روی کامپیوتر شما از نوع Gigabit Ethernet نباشد و یا امکان برقراری ارتباط با کارت A8 را نداشته باشد ، با زدن کلید در فضای روبرو یا هیچ چیزی نوشته نمی شود و یا عبارت Detect 0 receive card نوشته می شود . اما چنانچه کارت شبکه شما از نوع Gigabit باشد و توسط برد کنترل A8 قابل شناسایی باشد با زدن کلید Detect در فضای روبروی کلید عبارات Detect 1 receive card ظاهر شده و در خط بعدی ورژن کارت A8 نوشته می شود . اگر برد کنترل A8 نتواند با کارت شبکه شما ارتباط برقرار کند ، نمی توان با کارت A8 کار کرد . در این حالت یا باید از کامپیوتر دیگری که کارت شبکه Gigabit دارد استفاده شود و یا باید از یک کارت شبکه PCI از نوع Gigabit Ethernet روی مادربرد کامپیوتر بهره جست .

فلش شماره (7) گزینه Screen Count را نشان می دهد . با استفاده از این گزینه می توان تا 8 صفحه نمایش مجزا را ایجاد نمود . هر صفحه نمایش توانایی نمایش 256*256 پیکسل فول کالر را دارا است . این بخش برای توسعه صفحه نمایش اصلی بوسیله برد کنترل های A8 مجزا کاربرد دارد . در این آموزش آن را روی 1 قرار دهید .

فلش های شماره (8) و (9) به ترتیب عرض و ارتفاع صفحه نمایش را بر حسب پیکسل نشان می دهند . بهتر است برای هر سایز تابلو هر دوی آنها را روی 256 قرار دهید و سپس با  تغییر Scale اشیاء روی صفحه ، توسط کناره های تغییر دهنده سایز ، تصویر را روی صفحه نمایش واقعی ست نمایید . گزینه های X و Y چندان مهم نیستند و تنها مکان صفحه پیش نمایش روی صفحه مانیتور را با احتساب نقطه (0,0) از گوشه بالا و سمت چپ مانیتور تعیین می کنند .

فلش شماره (10) کلید Apply را نشان می دهد . با کلیک روی این کلید تنظیمات عرض و ارتفاع که در مرحله قبل تنظیم شدند روی کارت A8 ست می شوند .

فلش شماره (11) بخش Cable Order را نشان می دهد . این قسمت مسیر (جهت) ورود داده ها را به صفحه نمایش واقعی نشان می دهد . در این آموزش آن را روی From Right to Left قرار دهید .

فلش شماره (12) کلید Config Selected One را نشان می دهد . با انتخاب هر یک از بخش های صفحه نمایش در پایین پنجره و کلیک روی این کلید می توان به تنظیمات هر قسمت دسترسی پیدا کرد . در این آموزش به دلیل استفاده از یک صفحه نمایش تک بخشی ، آن بخش به صورت پیش فرض انتخاب شده است و کافی است فقط کلید Config Selected One زده شود . با زدن این کلید پنجره زیر باز می شود که پسورد را از شما درخواست می کند . جلوی عبارت Admin Password عبارت 168 را وارد و OK را بزنید .

پسورد نرم افزار LED Show

با زدن کلید OK ممکن است پنجره زیر ظاهر شود و از شما سؤال کند که آیا مایلید تنظیمات به صورت Real-Time به برد کنترل اعمال شود یا خیر . با زدن کلید NO تنظیمات صفحه نمایش به صورت پیش فرض نرم افزار نمایش داده می شود و با زدن کلید Yes  تنظیمات به صورت Real-Time به برد کنترل اعمال خواهد شد .

تنظیمات نرم افزار LED Show

کلید Yes را بزنید تا پنجره مربوط به کارت A8 اول با نام Receive Card Setting LED1 باز شود . سپس تنظیمات را مطابق با شکل زیر انجام دهید .

تنظیمات نرم افزار LED Show

در برگه Parameters Setting مطابق شکل فوق تنظیمات را انجام دهید . در این شکل فلش شماره (1) گزینه Frequency را نشان می دهد که بوسیله آن می توان فرکانس رفرش روی صفحه نمایش را تنظیم کرد . فلش شماره (2) گزینه Gray Level را نشان می دهد که  تعداد سطوح Gray Scale یا به عبارت دیگر تعداد پله های Fade تصویر را معیین می کند . فلش شماره (3) گزینه  Birght. Level را نشان می دهد . این قسمت سطح درخشندگی کلی را تنظیم می کند . فلش های (4) و (5) و (6) نوار های پیمایشی را نشان می دهند که بوسیله آنها می توان میزان تأثیر پذیری هر کدام از رنگ های اصلی Red و Green و Blue را در تصویر به صورت دستی تنظیم کرد . فلش شماره (7) نوار پیمایشی را نشان می دهد که برای تنظیم میزان طیف گاما در تصویر است .

فلش شماره (8) بخش No Signal Action را نشان می دهد . در این بخش تعیین می کنیم زمانی که سیگنال از کامپیوتر به برد کنترل اعمال نشود چه چیزی روی صفحه نمایش ظاهر شود . با انتخاب گزینه اول یک صفحه نمایش خالی نشان داده می شود ، با انتخاب گزینه دوم آخرین فریم روی صفحه نمایش نشان داده می شود  و با انتخاب گزینه سوم صفحه نمایش با محتوای ذخیره شده در برد کنترل Play می شود یعنی برد کنترل A8 بدون نیاز به کامپیوتر در مد آسنکرون یا همان حالت آفلاین به پخش برنامه ها ادامه می دهد . در این مد برنامه ها باید به حافظه برد کنترل منتقل شوند تا بتوانند به صورت آفلاین نمایش داده شوند . برای انتقال اطلاعات به حافظه داخلی برد کنترل ، پس از اینکه کلیه مراحل تنظیمات به طور کامل به پایان رسید ، می توان در محیط اصلی نرم افزار از ابزار های بالا کلیدی که به شکل دایره قرمز رنگ است را انتخاب و دکمه Send را زده تا برنامه ها به حافظه داخلی برد کنترل منتقل شوند . در این آموزش ما بخش No Signal Action را روی گزینه اول یعنی Blank Screen قرار می دهیم .

فلش شماره (9) بخش Parameters Source Select را نشان می دهد . در این بخش دو منبع مجزا برای تنظیم صفحه نمایش قابل انتخاب است . در صورت انتخاب گزینه اول کلیه تغییرات به صورت Real-Time در برد کنترل A8 تأثیر می گذارد . اما انتخاب گزینه دوم تنظیمات صفحه نمایش را به صورت خودکار از روی داده های ذخیره شده در برد کنترل انجام می دهد . در این آموزش گزینه اول را انتخاب کنید تا بتوانید تأثیر هر تنظیم را در صفحه واقعی ببینید .

فلش شماره (10) دکمه Load را نشان می دهد . با این کلید می توان فایل های کانفیگ ماژول های مختلف را که از قبل توسط خود شرکت سازنده و یا خود شما ذخیره شده اند را در نرم افزار بارگذاری کرد تا در برد کنترل ست شوند . فعلاً با این کلید کاری نداشته باشید و آن را رها کنید .

روی برگه Connect Setting کلیک کنید تا پنجره ای مطابق شکل زیر باز شود .

تنظیمات نرم افزار LED Show

فلش شماره (1) بخش Set Mode را نشان می دهد . این بخش برای تنظیم ابعاد تحت پوشش هر یک از برد های A8 است که به صورت Standard یعنی برای نمایشگر های تک بخشی با یک برد کنترل A8 و یا به صورت Complex به معنی نمایشگر های چند بخشی است . در این آموزش گزینه Standard را انتخاب کنید .

فلش های شماره (2) و (3) در تصویر نشان دهنده Row Count و Col Count است . تعداد بخش های مجزای نمایشگر که توسط برد های مجزای A8 کنترل می شوند ، در این قسمت تعریف می شوند . چون در این آموزش نمایشگر ما یک نمایشگر تک بخشی است ، هر دو گزینه سطر و ستون را با عدد 1 پر کنید .

فلش های شماره (4) و (5) در تصویر نشان دهنده Right Shift و Down Shift است که میزان شیفت هر یک از بخش های نمایشگر را به ترتیب از راست و از پایین بر حسب پیکسل تعریف می کند تا مکان دقیق هر بخش از تصویر مشخص شود . در اینجا نیز چون آموزش ما یک نمایشگر از نوع تک بخشی می باشد ، هر دو گزینه را با عدد 0 پر نمایید .

فلش شماره (6) در تصویر گزینه Number را نشان می دهد که بوسیله آن می توان با نوشتن شماره هر بخش ، هر یک از کارت های A8 را انتخاب کرده و محدوده تحت پوشش هر یک را که در قسمت پائین آن با فلش های شماره (7) و (8) مشخص شده اند تنظیم نمود . در این آموزش جلوی عبارت Number عدد 1 و جلوی عبارت Width تعداد پیکسل تابلو خود را در عرض و جلوی عبارت Height تعداد پیکسل تابلو خود را در ارتفاع وارد نمایید .

فلش شماره (9) در تصویر کلید Display Connection را نشان می دهد . بوسیله این کلید اعداد نوشته شده در سه قسمت قبل یعنی Number و Width و Height را در کارت کنترل ست می کند . پس از وارد کردن اعداد مورد نظر این کلید را بزنید تا مقادیر روی کارت کنترل ست شوند . پنجره تنظیمات را نبندید تا مراحل کانفیگ برد کنترل در ادامه توضیحات کامل شود . علاوه بر تنظیمات نرم افزار و کانفیگ مقدماتی برد کنترل A8 که در مراحل قبل گفته شد ، می بایست برد کنترل را برای ماژول LED مورد استفاده نیز کانفیگ نمود . در ادامه  برای ماژول های مختلف تنظیمات مربوطه داده شده است که با توجه به نوع ماژول LED که در اختیار دارید ، می توانید یکی از بخش ها را مطالعه و مراحل تنظیمات را ادامه دهید و توضیحات کانفیگ سایر ماژول ها را رها کنید .

برد کنترل طیف دار

کانفیگ برد کنترل A8 برای ماژول فول کالر P20-2R1G1B 1/4 Scan

برای استفاده از ماژول فول کالر P20-2R1G1B از نوع 1/4 Scan نیاز به کار زیادی نیست چرا که شرکت سازنده تعداد زیادی ماژول فول کالر با مدل های مختلف را از قبل کانفیگ کرده و هر کدام را در قالب یک فایل ذخیره کرده است و تنها کافی است که فایل کانفیگ ماژول مورد نظر را در نرم افزار Load کرده و به  برد کنترل Send کنیم . برای انجام این کار دکمه Load را زده تا لیست فایل های کانفیگ ماژول های فول کالر مطابق شکل زیر باز شود .

فایل کانفیگ برد کنترل A8

سپس فایل FullColor_S4R8C8_Z1 را انتخاب و کلید Open را بزنید . حال تنظیمات انجام شده را می بایست به برد کنترل انتقال دهیم . کلید  Send to Receive Card را بزنید تا تنظیمات به برد کنترل منتقل شود . در اینجا مراحل کانفیگ برد کنترل A8 به پایان می رسد . با استفاده از کلید Save نیز می توان تنظیمات انجام شده را در فایلی برای دفعات بعد ذخیره نمود . اکنون دو پنجره تنظیمات را ببندید تا به محیط اصلی نرم افزار باز گردیم . حال به بخش ( آزمایش نهایی برد کنترل ) که در ادامه توضیحات است رفته و مراحل پایانی را دنبال نمایید . 

برد کنترل طیف دار

کانفیگ برد کنترل A8 برای ماژول های تک رنگ P10

در صورتی که قصد استفاده از ماژول تک رنگ را برای ساخت تابلو خود نداشته باشید ، می توانید این بخش را رها کرده و ادامه مراحل را از بخش ( آزمایش نهایی برد کنترل ) دنبال نمایید . برای کانفیگ ماژول های تک رنگ P10 از نوع 1/4 Scan هیچ فایل کانفیگ از قبل تهیه شده ای در آرشیو نرم افزار موجود نیست و باید به صورت دستی کانفیگ را انجام دهیم . برای این کار به برگه Parameters Setting رفته و تنظیمات را مطابق با شکل زیر انجام دهید . توجه داشته باشید که مقادیر قسمت Information قابل تغییر نیستند و تنها زمانی که ماژول خاصی را کانفیگ می کنیم ، مطابق با مشخصه های ماژول LED تغییر می کنند .   

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

پس از اینکه تنظیمات را مطابق شکل فوق انجام دادید ، دکمه Smart Setting را بزنید تا پنجره زیر باز شود . 

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

در قسمت LED Display Type گزینه Monochrome را انتخاب کنید تا تنظیمات برای تک رنگ انتخاب شود . سپس در قسمت پایین یعنی Module Information ابعاد ماژول را مطابق شکل فوق 32 در 16 وارد نمایید . در قسمت Scan Mode نوع اسکن را 1/4 انتخاب کرده و تیک گزینه No 138 Chip را بردارید . سپس کلید Next را بزنید تا به صفحه بعدی بروید .   

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

در این صفحه مطابق شکل فوق در پاسخ به سؤال پرسیده شده ، روبروی واژه Answer گزینه نشان داده شده در شکل را انتخاب کنید تا تست روشن و خاموش ماژول انجام شود . در این حالت صفحه نمایش تابلو به صورت خودکار روشن و خاموش می شود تا Data Polarity ماژول LED توسط برد A8 شناسایی شود . سپس کلید Next را بزنید تا به صفحه بعد منتقل شوید .    

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

در این صفحه هم مطابق شکل فوق در پاسخ به سؤال پرسیده شده ، روبروی واژه Answer گزینه نشان داده شده در شکل را انتخاب کنید تا تست Bright انجام شود . در این حالت صفحه نمایش تابلو به صورت خودکار پر نور و کم نور می شود تا OE Polarity ماژول LED توسط برد A8 شناسایی شود . سپس کلید Next را بزنید تا به صفحه بعد بروید .   

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

در این پنجره ماتریسی 16 در 16 قرار دارد که نصف سایز ماژول های تک رنگ معمول است . تنها کاری که باید انجام شود این است که در خانه های این ماتریس به ترتیبی که در شکل فوق ملاحظه می شود ، کلیک کنید . دقت کنید  که کلیک ها را در مکان صحیح و حتماً به ترتیبی که با شماره های نشان داده شده در شکل است انجام دهید . به عنوان مثال در ردیف 13 از چپ به راست در خانه ها کلیک کنید تا به عدد 8 برسید سپس ادامه را در ردیف 9 دنبال کرده تا پس از 8 کلیک به عدد 16 برسید . مراحل را به ترتیبی که در شکل آمده است ادامه داده تا به عدد 64 برسید . این مراحل برای این است که برد کنترل با نحوه اسکن ماژول آشنا شود . حال برای درج عدد 65 در اولین خانه سطر 14 یک کلیک کنید . نرم افزار به طور خودکار خانه ها را پر کرده تا مطابق شکل زیر به عدد 128 برسد . 

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

 سپس برای درج عدد 129 در اولین خانه سطر 15 یک کلیک کنید . نرم افزار مجدداً به طور خودکار خانه ها را پر کرده تا مطابق شکل زیر به عدد 192 برسد .

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

 و در نهایت برای درج عدد 130 در اولین خانه سطر 16 یک کلیک کنید . نرم افزار مجدداً به طور خودکار خانه ها را پر کرده تا مطابق شکل زیر به عدد 256 برسد و تمامی خانه ها پر شوند .

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

در این وضعیت پیغامی مطابق شکل زیر ظاهر شده و پایان عملیات را اعلام می کند . کلید OK را بزنید تا مراحل کانفیگ ماژول تکمیل شود .

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

حال روی برگه Connect Setting کلیک کنید تا شکل زیر مشاهده شود . قسمت Send Mode را روی Standard قرار دهید . در قسمت General Setting در باکس های جلوی عبارات Row Count و Col Count عدد 1 را وارد کرده و در باکس های جلوی عبارات Right Shift و Down Shift عدد 0 را مطابق شکل زیر وارد نمایید . در قسمت Single Card Set جلوی Number عدد 1 و جلوی Width عرض تابلو و جلوی Height ارتفاع تابلو را به پیکسل وارد کرده و کلید Display Connection را بزنید تا داده ها در برد کنترل ست شوند . در قسمت Parameter Source Select نیز گزینه Use Real-Time Param را انتخاب نمایید . 

کانفیگ ماژول تک رنگ روی برد A8

اکنون باید کلیه تنظیماتی را که انجام شده است به برد کنترل A8 منتقل کنیم . کلید Send to Receive Card را بزنید تا تنظیمات به برد کنترل فرستاده شود . در صورت تمایل می توانید با استفاده از کلید Save در همین برگه ، کلیه تنظیمات انجام شده  را برای دفعات بعد ذخیره کنید . سپس دو پنجره تنظیمات را ببندید تا به محیط اصلی نرم افزار باز گردیم . حال به بخش ( آزمایش نهایی برد کنترل ) که در ادامه توضیحات است رفته و مراحل پایانی را دنبال نمایید . 

برد کنترل طیف دار

آزمایش نهایی برد کنترل

برای تست برد کنترل در محیط نرم افزار LED Show روی عبارت LED1 راست کلیک کنید و گزینه Blank Page را انتخاب نمایید . سپس روی عبارت Normal Page 1 راست کلیک کرده و گزینه Single Line Text Window را انتخاب نمایید . با این کار یک ابزار Text روی صفحه پیش نمایش ظاهر می شود . با استفاده از امکاناتی که در بخش Text Properties در سمت راست وجود دارد ، فونت ، سایز و رنگ نوشته را تغییر دهید . همچنین با استفاده از امکاناتی که در بخش Effect Properties وجود دارد افکت های نوشته را تغییر دهید . حال با استفاده از ماوس ابزار Text را روی صفحه پیش نمایش در گوشه سمت چپ و بالای تصویر قرار داده و بوسیله کناره های قابل تنظیم ، Scale آن را با سایز تابلو خود تنظیم کنید . اکنون کلید Play را از ابزار های بالای  نرم افزار انتخاب کنید تا تصویر روی صفحه نمایش واقعی به نمایش درآید .

نرم افزار LEDShow v11.2

سخن پایانی : این آموزش صرفاً بر پایه تجربیات بخش فنی شرکت کیاسل تهیه شده و از هیچ منبع مکتوب و اینترنتی اقتباس نشده است . این مطالب هدیه ناچیزی است از طرف گروه کیاسل به شما بازدید کننده عزیز . لذا تقاضا می شود از مطالب فوق در وب سایت های دیگر استفاده نشود و در صورت تمایل تنها از لینک زیر در اینترنت استفاده شود . 

http://www.kiasell.com/a8_config.html