فراخوان : آموزش معامله در بازارهای مالی جهان ، مقاله های آموزشی رایگان در زمینه معاملات بورس و فارکس ، برگزاری سمینار ها و دوره های آموزشی بورس و کسب درآمد ارزی . برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید .

آموزش معامله در فارکس و بازارهای مالی

مطالب آموزشی کیاسل

در این سایت جدیدترین مطالب آموزشی در رابطه با ساخت و تعمیر تابلو های روان و تلویزیون های شهری و همچنین تجهیزات مورد استفاده در ساخت تابلو های ماژول LED  ، برنامه ریزی و کانفیگ برد کنترل تلویزیون های شهری ، تهیه و در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده می شود . این مطالب کمکی کوچک و هدیه ای ناچیز از طرف شرکت کیاسل به شما هموطن عزیز است . امید است مورد رضایت شما قرار بگیرد .

ماژول تابلو روان

ماژول تابلو روان

این آموزش شما را با انواع ماژول تابلو روان و ویژگی های آنها آشنا می کند . برای انتخاب ماژول تابلو روان یا همان ماژول LED چه پارامتر هایی را باید در نظر گرفت ؟ این بخش از آموزش های رایگان شرکت کیاسل شما را با این پارامتر ها آشنا می کند و دیدی بهتر از گذشته را برای انتخاب ماژول LED به شما می دهد .

برد کنترل تابلو روان

برد کنترل تابلو روان

برد کنترل تابلو روان نوعی برد الکترونیکی است که با استفاده از یک پردازنده نسبتاً قدرتمند نسبت به راه اندازی صفحه نمایش شامل ماژول های LED در تابلو روان و یا تلویزیون شهری انجام وظیفه می کند . این برد که کنترلر نیز نامیده می شود با پردازش تصاویر برنامه و انتقال آنها روی صفحه نمایش قلب یک تابلو روان و یا یک تلویزیون شهری بشمار می آید .

انیمیشن برای تابلو روان

ماژول تابلو روان

مهمترین خصیصه تبلیغاتی تابلو های روان برای سازندگان و همچنین خریداران این تابلو ها بدون شک ، زیبایی و جذابیت انیمیشن های نمایش داده شده روی تابلو است  . شرکت کیاسل تلاش نموده است با گردآوری این مجموعه بی نظیر شما همکاران عزیز را در زمینه تهیه انیمیشن های جدید یاری رساند .

آموزش ساخت تابلو روان

آموزش ساخت تابلو روان

در این بخش از خدمات مهندسی کیاسل شما طی یک آموزش سه مرحله ای با کلیه اصول ساخت تابلو های پیام متحرک روان LED آشنا می شوید . با مطالعه این آموزش سه صفحه ای در عرض چند ساعت موفق به ساخت یک تابلو روان با استفاده از ماژول های LED می شوید .

ماژول LED و تنظیمات آن

ماژول led

برای کار با انواع ماژول LED دانستن مشخصات انتقال داده هر ماژول LED بسیار ضروری است . در این بخش با مشخصات انتقال داده ماژول های LED آشنا شده و نحوه تنظیم اولیه برای اغلب برد های کنترل را فرا خواهید گرفت .

آشنایی با تلویزیون های شهری

آشنایی با تلویزیون شهری

قبل از خرید تلویزیون های شهری یا تابلو های فول کالر خواندن مطالب این بخش توصیه می شود . این بخش شامل مطالبی است که به شکلی کاملاً ابتدایی مشخصات عمومی تلویزیون های شهری را تشریح کرده و دید خریداران این گونه محصولات را برای انتخاب بهتر باز می کند .

آموزش کانفیگ برد کنترل A8

کانفیک برد کنترل A8

در این بخش آموزش کانفیگ کردن برد کنترل تلویزیون شهری A8 برای ماژول LED فول کالر و تک رنگ به صورت کاملاً رایگان قرار داده شده است . این آموزش به صورت مرحله به مرحله کانفیگ و راه اندازی این برد کنترل را به شما آموزش می دهد .

آموزش کانفیگ برد کنترل C1

کانفیک برد کنترل C1

آموزشی دیگر از مجموعه آموزش های رایگان شرکت کیاسل به نحوه کانفیگ کردن برد کنترل C1 می پردازد . این آموزش به صورت جزء به جزء شما را با روش کانفیگ و راه اندازی برد کنترل HD-C1 و HD-C3 برای ماژول LED تک رنگ و فول کالر آشنا می کند .

راه اندازی برد های HD با نرم افزار HD-2014

راه اندازی برد های HD با نرم افزار HD-2014

در این فیلم آموزشی با نحوه راه اندازی سریع برد های HD با نرم افزار HD-2014 و تنظیمات ضروری آن آشنا می شوید. این فیلم آموزشی به شما کمک می کند تا با استفاده از چند ماژول LED و همچنین یک برد HD به راحتی یک تابلو روان را برنامه ریزی و راه اندازی نمایید .

برنامه ریزی برد های HD از طریق پورت COM

برنامه ریزی برد های HD از طریق پورت COM

در این فیلم آموزشی با روش برنامه ریزی برد های HD از طریق پورت COM آشنا می شوید . این فیلم به شما کمک می کند تا برد های HD دارای پورت COM را با استفاده از یک کابل RS-232 برنامه ریزی نمایید .

برنامه ریزی برد های HD از طریق پورت LAN

برنامه ریزی برد های HD از طریق پورت LAN

در این فیلم آموزشی با روش برنامه ریزی برد های HD از طریق پورت LAN آشنا می شوید . این فیلم به شما کمک می کند تا برد های HD دارای پورت LAN را با استفاده از یک کابل شبکه برنامه ریزی نمایید .

انتقال انیمیشن از Swish Max به نرم افزار HD

انتقال انیمیشن به تابلو روان

در این فیلم آموزشی با روش انتقال فایل های انیمیشن SWF از نزم افزار محبوب Swish Max به نرم افزار HD و یا تابلو روان آشنا شده و می توانید براحتی فایل های انیمیشن را در تابلو روان خود نمایش دهید  .

آموزش نرم افزار LED Art

آموزش نرم افزار LED Art

این فیلم به آموزش نرم افزار LED Art برای برنامه ریزی برد های فول کالر ساخت شرکت Huidu می پردازد . در این فیلم با تمامی ابزارها و منو های نرم افزار آشنا شده و نحوه برنامه ریزی و انتقال آن به برد کنترل را فرا خواهید گرفت .

آموزش نرم افزار LED Editor

آموزش نرم افزار LED Editor

این فیلم به آموزش نرم افزار LED Editor برای برنامه ریزی برد های فول کالر ساخت شرکت Xixun می پردازد . در این فیلم با تمامی ابزارها و منو های نرم افزار آشنا شده و نحوه برنامه ریزی و انتقال آن به برد کنترل را فرا خواهید گرفت .

آموزش نرم افزار LED Show

آموزش نرم افزار LED Show

این فیلم به آموزش نرم افزار LED Show برای برنامه ریزی برد های فول کالر ساخت شرکت C&Light می پردازد . در این فیلم با تمامی ابزارها و منو های نرم افزار آشنا شده و نحوه برنامه ریزی و انتقال آن به برد کنترل را فرا خواهید گرفت .