فراخوان : آموزش معامله در بازارهای مالی جهان ، مقاله های آموزشی رایگان در زمینه معاملات بورس و فارکس ، برگزاری سمینار ها و دوره های آموزشی بورس و کسب درآمد ارزی . برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید .

آموزش معامله در فارکس و بازارهای مالی

آموزش نرم افزار LED Art

در این فیلم آموزشی نحوه کار با نرم افزار led art آموزش داده شده است . برای راه اندازی تابلو هایی با ماژول LED فول کالر و یا ماژول تابلو روان رنگی باید از برد های تلویزیون شهری استفاده نمود . از نرم افزار LED Art برای برنامه ریزی برد های فول کالر C1 و C3 استفاده می شود . البته از این برد ها می توان برای ساخت تابلو های طیف دار تک رنگ نیز بهره برد . کلیه منو ها و ابزار های مهم نرم افزار به طور کامل در فیلم توضیح داده شده اند . با تماشای این فیلم رایگان با نحوه برنامه ریزی و انتقال برنامه به برد کنترل آشنا می شوید .    

آموزش نرم افزار LED Art

مشخصات فایل و نحوه دانلود

نام فایل ویدئویی :    Part5.exe

حجم فایل :    207 مگابایت

فرمت فایل :    exe  قابل اجرا بر روی تمام کامپیوترها

نرم افزار مورد نیاز :    WinRAR

پسورد فایل  فشرده :    کیاسل را با انگلیسی نوشته ولی k و s آن را با حروف بزرگ بنویسید

لینک دانلود :     Download

 

این آموزش صرفاً بر پایه تجربیات بخش فنی شرکت کیاسل تهیه شده و از هیچ منبع مکتوب و اینترنتی اقتباس نشده است . این مطالب هدیه ناچیزی است از طرف شرکت کیاسل به شما بازدید کننده عزیز . لذا تقاضا می شود از این فیلم در وب سایت های دیگر استفاده نشود و در صورت تمایل تنها از لینک زیر در اینترنت استفاده شود . 

http://www.kiasell.com/led-art.html