فراخوان : آموزش معامله در بازارهای مالی جهان ، مقاله های آموزشی رایگان در زمینه معاملات بورس و فارکس ، برگزاری سمینار ها و دوره های آموزشی بورس و کسب درآمد ارزی . برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید .

آموزش معامله در فارکس و بازارهای مالی

تابلو روان

تابلو های روان با ماژول LED

از جدیدترین و خیره کننده ترین روش های تبلیغات الکترونیکی ، تابلو های پیام متحرک LED می باشد که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی از آنها استقبال شده است . این تابلو ها در سر درب فروشگاهها ، مغازه ها ، پمپ بنزین ها و همچنین در فضای داخلی نمایشگاهها ، سالن های انتظار بیمارستان ها و درمانگاهها ، سالن های ورزشی و فرودگاهها قابل استفاده می باشد . این تابلو ها به صورت تک رنگ ، سه رنگ و هفت رنگ با هر ابعادی قابل ساخت بوده و جذابیت بسیار فراوانی دارند .

قیمت تابلو روان و تلویزیون های شهری

تابلو led

قابل توجه مشتریان گرامی :

  • کلیه تابلو های روان کیاسل دارای یکسال گارانتی تعویض قطعات می باشند و لوازم اولیه آنها مانند ماژول LED ، پاور سوئیچینگ و برد کنترل تابلو روان جزء مرغوب ترین اجناس موجود در بازار کشور بشمار می آیند .

  • کلیه تابلو های روان ساخت شرکت کیاسل کاملاً ضد آب بوده و از ماژول های Outdoor روز دید با حداکثر نور و درخشندگی ساخته شده اند و در مقابل ضربه و همچنین نور مستقیم خورشید مقاوم می باشند .

شرایط پرداخت و خدمات :

  1. کل مبلغ تابلو در ابتدای شروع کار و به صورت نقدی باید به حساب شرکت واریز شود .

  2. کلیه لوازم تابلو ها به مدت یکسال شمسی گارانتی شرکت می باشند اما هیچ گونه خدماتی در محل مشتری توسط شرکت ارائه نمی گردد و برای ارائه خدمات گارانتی می بایست تابلو روان یا کابینت تلویزیون شهری و یا قطعه معیوب مانند ماژول تابلو روان ، برد کنترل و یا پاور تابلو روان به محل شرکت ارسال شود .